Rezervacija apima daugiau nei 27 000 kvadratinių mylių.

Rezervacija apima daugiau nei 27 000 kvadratinių mylių.

Rezervacija apima daugiau nei 27 000 kvadratinių mylių.

„Tačiau jie taip pat negauna viso vaizdo, nes išmeta tiek daug laboratorijos rezultatų.

Sveikatos paslaugų direktorė dr. Cara Christ tvirtino, kad naudojant 75 % teigiamų testų rezultatų, vis dar yra „gana geras COVID-19 perdavimo vaizdas“, „ypač kai kalbama apie daugiau nei milijoną laboratorijų (rezultatų).

„Tai, ką mes stengiamės padaryti, yra gauti bendrą supratimą apie gyventojų susirgimų lygį“, – sakė ji.

Valstybė savo veiklos atnaujinimo gairėse nustatė konkrečias procentines pozityvumo ribas mokykloms ir įmonėms, kad jos galėtų pradėti atnaujinti veiklą: atitinkamai 7 ir 10 procentų.

Arizonos universiteto docento Joe Geraldo, kelis mėnesius modeliavusio COVID-19 plitimą Arizonoje, teigimu, neaišku, kiek didelės dalies bandymų rezultatų atmetimas pakeičia teigiamumo procentą.

Kas vyksta su valstybės skaičiais?

Sveikatos skyrius didžiąją dalį tyrimų rezultatų gauna per elektroninę laboratorijos ataskaitų teikimo sistemą.

Norint pateikti rezultatus elektroniniu būdu, laboratorijoms reikalinga programinė įranga, leidžianti perduoti duomenis tam tikru formatu. Pasak Kristaus, kai kuriose laboratorijose nėra reikiamų techninių sistemų ar programų.

Pandemijos pradžioje kai kurios iš tų laboratorijų pranešė tik apie teigiamus rezultatus, sakė ji. Dėl šios priežasties departamentas pradėjo įtraukti tuos teigiamus duomenis į bendrą atvejų skaičių, bet ne į procentinį teigiamumo skaičiavimą.

Pagerinkite savo kepenų savijautą su Alkotox. Pradėkite apsilankę https://alkotox-website.com/lt/ ir pasirūpinkite sveikata.

Kadangi valstybė negalėjo pasiekti atitinkamų neigiamų dalykų, įtraukus tik teigiamus dalykus, teigiamas procentas būtų neteisingai pakreiptas aukštyn.

Laboratorijos pateikė išsamesnius duomenis po to, kai gubernatorius Dougas Ducey kovo pabaigoje išleido vykdomąjį įsakymą , reikalaujantį pranešti valstijai visus COVID-19 testų rezultatus, sakė Christas. Tačiau valstybė vis dar neįtraukia faksu išsiųstų ar rašytinių ataskaitų į savo procento teigiamumo skaičiavimus, nes „įvedama daug duomenų“, – sakė ji.

„Mes teikiame pirmenybę visuomenės sveikatos veiklai, o ne duomenų įvedimo veiklai, – sakė Christas. – Mūsų komanda išnagrinėja ir užtikrina, kad jie pašalintų tuos teigiamus atvejus, nes jie yra labai svarbūs, kad įsitikintumėte, jog turite, kad galėtumėte tai padaryti. intervencija ir tolesni veiksmai“.

Tačiau ji neįveda neigiamų dalykų, todėl teigiami dalykai taip pat yra netinkami naudoti nustatant teigiamumo procentą.

Tačiau Kristus mano, kad metrika vis dar patikima, nes valstybė per visą pandemiją ją apskaičiavo taip pat, leisdama stebėti pokyčius laikui bėgant.

„Visuomenės sveikatos srityje žinome, kad ne visada turime visus teigiamus aspektus, o šiuo atveju žinome, kad neturime ir visų neigiamų dalykų, – sakė ji. „Manau, kad visuomenės sveikatos požiūriu manome, kad… mūsų rodomi duomenys buvo nuoseklūs ir atspindi tai, kas vyksta mūsų bendruomenėse.

Kristus sakė, kad departamentas gali įtraukti duomenų įvedimo darbuotojus, kad atsijotų ir įvestų visus rezultatus, nepateiktus elektroniniu būdu.

Kodėl tai svarbu?

Valstybė naudoja procentinį pozityvumą, kad informuotų apie sprendimus dėl mokyklų ir įmonių atnaujinimo, kartu su kitais rodikliais, susijusiais su atvejų skaičiumi ir hospitalizavimo rodikliais.

Pareigūnai rekomenduoja mokyklas vėl atidaryti asmeniniam mokymuisi tik po to, kai jų apskritys stebės bent dvi savaites:

  • Vidutinio susirgimų skaičiaus sumažėjimas arba mažesnis nei 100 atvejų skaičius 100 000 žmonių.
  • Pozityvumo arba infekcijos rodiklis mažesnis nei 7%.
  • Hospitalizacija yra mažesnė nei 10%.

Valstybė draudžia sporto salėms, teatrams ir barams atsidaryti, kol jų apskritys nesilaikys bent dviejų savaičių:

  • Šimtas ar mažiau atvejų kiekvienam 100 000 žmonių.
  • Pozityvumo rodiklis yra mažesnis nei 10%.
  • Hospitalizacija yra mažesnė nei 10%.

Strypų procentinė pozityvumo riba yra griežtesnė – 3%. Įmonės apskrityse, kurios neatitinka kriterijų, gali pateikti prašymą atnaujinti veiklą anksčiau, tačiau turi laukti valstybės patvirtinimo.

Geraldas, Arizonos universiteto docentas, sakė, kad dėl neišsamių duomenų įvedimo valstijos teigiamumo procentinės ribos yra „šiek tiek savavališkos ir tikriausiai nėra labai tikslios“.

Jis pritarė tam, kad prieš priimant sprendimus dėl pakartotinio tyrimo būtų vertinamas procentinis pozityvumas kartu su atvejų ir hospitalizavimo metrika.

„Jei visa tai paimsite kartu ir įdėsite į troškinį, o tada nuspręsite, ar skanu, ar ne, tai tikriausiai yra gana geras būdas“, – sakė jis.

Jennifer Nuzzo, epidemiologė ir Johns Hopkins Bloomberg visuomenės sveikatos mokyklos profesorė, sutiko. Ji sakė, kad pozityvumas „niekada neturėtų būti vienintelė metrika, kurią valstybė naudoja priimdama didelių pasekmių sprendimus“, o valstybė turėtų teikti daugiau reikšmės „pozityvumo tendencijoms“ nei „griežtoms riboms“.

Tačiau galiausiai „valstybė turi rasti būdą, kaip išspręsti šias ataskaitų teikimo problemas“, – sakė ji.

Kaip kiti skaičiuoja pozityvumo procentą?

Valstijos procentiniai teigiamumo skaičiai jau seniai skyrėsi nuo išorinių duomenų analitikų paskelbtų dėl dviejų priežasčių: be rezultatų, kurie nebuvo pateikti elektroniniu būdu, valstybė užpildo savo procento teigiamumo kreivę, kad rezultatai atitiktų testų atlikimo datą, o ne datos rezultatus. atėjo.

„Šis metodas leidžia tiksliau pažvelgti į procentinį teigiamumo koeficientą, tačiau jo negalima apskaičiuoti praėjus kelioms dienoms po to, nes daugelis tyrimų grįžta iš laboratorijų taip vėlai“, – sakė Humble’as iš Arizona Public. Sveikatos asociacija.

Išoriniai analitikai, pvz., Johnso Hopkinso ir Arizonos valstijos universitetų, naudoja bendrą valstijos pateiktą atvejų ir testų skaičių, tačiau neturi prieigos prie išsamios informacijos, kuri leistų neįtraukti tam tikrų rezultatų ar užpildymo datų.

Dėl to jie nuolat skelbdavo aukštesnius Arizonos teigiamumo procentus.

„Niekas iš tikrųjų negali atkurti procentų teigiamų skaičių, kuriuos daro valstybė“, – sakė Joshua LaBaer, ​​ASU Biodizaino instituto direktorius ir universiteto COVID-19 tyrimų vadovas.

Viena šviesi vieta: nepaisant to, kas tai skaičiuoja, Arizonos pozityvumo procentas pastarąsias kelias savaites mažėjo.

Maždaug nuo liepos pradžios ADHS , Johnso Hopkinso universiteto , Arizonos valstijos universiteto ir Sonora Quest skaičiai kas savaitę mažėjo. Liepos 26 d. savaitę COVID-19 diagnostinių testų teigiamas procentas valstijoje buvo 10%, palyginti su 19% liepos 5 d.

Susisiekite su žurnalistais adresu alison.steinbach@arizonarepublic.com ir maria.polletta@arizonarepublic.com arba 602-653-6807. Sekite juos Twitter @alisteinbach ir @mpolletta .

Remti vietinę žurnalistiką. Prenumeruokite azcentral.com šiandien .

„Kadangi praėjusią savaitę Navajo tautoje buvo pranešta apie beveik 900 naujų COVID-19 atvejų, o atvejų daugėja visoje šalyje, turime įgyvendinti šias visuomenės sveikatos priemones, kad apsaugotume navajų žmones ir sumažintume šio viruso plitimą“, – sakė genties atstovas. Prezidentas Jonathanas Nezas sakė pareiškime.

Dėl naujo nekontroliuojamo plitimo „vis labiau artėjame prie didelės visuomenės sveikatos krizės, kurios metu galime pamatyti, kaip mūsų ligoninės prisipildo pacientų“, – sakė Nezas. Pasak jo, rezervato sveikatos priežiūros sistema negalėjo išlaikyti užsitęsusio atvejų padidėjimo. „Saugiausia vieta būti namuose čia, Navajo Nation“.

Genties pareigūnai jau ragino gyventojus dėvėti veido kaukes, praktikuoti socialinį atsiribojimą ir apsiriboti mažiau nei penkiais žmonėmis.

Nezo pareiškime sakoma, kad pagal naują vykdomąjį įsakymą vyriausybės įstaigos ir įmonės turi užsidaryti nuo lapkričio 16 d. iki gruodžio 6 d., išskyrus būtiniausius darbuotojus. Taip pat reikalaujama, kad visos rezervuotos mokyklos veiktų internetu.

Atskiras naujas visuomenės sveikatos įsakymas įgyvendina trijų savaičių buvimo namuose įsakymą ir riboja keliones iš Navajo tautos ir asmeninius susibūrimus, sakoma pranešime.

„Asmenys gali išvykti iš savo gyvenamosios vietos tik skubiais atvejais arba atlikti esminę veiklą, pavyzdžiui, įsigyti maisto ar bakalėjos, įsigyti vaistų, rinkti malkas su atitinkamu leidimu ir kita“, – rašoma pranešime.

Tik būtinos įmonės, tokios kaip degalinės, bakalėjos parduotuvės, skalbyklos ir restoranai, gali likti atviros, jos gali dirbti tik nuo 7 iki 15 val. ir privalo užtikrinti maskavimą bei atsiribojimą, sakoma pareiškime.

Rezervacija apima daugiau nei 27 000 kvadratinių mylių.

Dauguma žmonių patiria lengvus ar vidutinio sunkumo koronaviruso simptomus, tokius kaip karščiavimas ir kosulys, kurie praeina per dvi ar tris savaites. Tačiau kai kuriems, ypač vyresnio amžiaus žmonėms ir žmonėms, turintiems sveikatos problemų, tai gali sukelti sunkesnę ligą, įskaitant pneumoniją ir mirtį.

Arizona nemato greitų bangų, plintančių daugelyje kitų valstijų, įskaitant Viskonsiną ir kitas Vidurio Vakarų dalis.

Palyginti, Arizonai sekasi daug geriau nei daugeliui.

Tačiau nereikia daug, kad atvejų skaičius padidėtų, o tai savo ruožtu padidina hospitalizavimą ir mirčių skaičių.

„Mūsų seserinės valstijos, Naujoji Meksika ir Juta, šiuo metu išgyvena labai blogus etapus, kur jų ligoninių pajėgumai vis didėja“, – sakė dr. Marjorie Bessel, „Banner Health“, kuri yra didžiausia Arizonos sveikatos priežiūros sistema, vyriausioji klinikinė pareigūnė. „Nelabai praktiška manyti, kad kai kurie iš jų nepateks į Arizoną ir mūsų veikla nepadidės.

Palaipsniui didėja kasdienių atvejų, hospitalizacijų, naudojamų ICU lovų ir naudojamų ventiliatorių skaičius. Arizonoje SARS-CoV-2 viruso dauginimosi rodiklis yra 1,16, maždaug toks pat kaip ir birželio pradžioje, rašo rt.live , stebėjimo svetainė, kurią sukūrė „Instagram“ įkūrėjai Kevinas Systromas ir Mike’as Kriegeris, naudojant COVID stebėjimo duomenis. Projektas.

Birželio ir liepos mėn. Arizonoje atvejų skaičius išaugo iki vieno didžiausių pasaulyje, dėl ko atsirado domino efektas dėl hospitalizavimo, išaugo ICU lovų poreikis ir padaugėjo mirčių.

Visi Arizonos COVID-19 rodikliai tebėra daug mažesni už lygius, pasiektus valstijos vasaros piko metu, tačiau ekspertai perspėja, kad pastarosiomis savaitėmis pastebėtas padidėjimas vėl gali greitai tapti nekontroliuojamas.

„Jei pažvelgsite į tai, kur esame dabar, tai tik laiko klausimas“, – sakė Joshua LaBaer, ​​Arizonos valstijos universiteto Biodizaino instituto direktorius ir universiteto COVID-19 tyrimų vadovas. LaBaer atkreipė dėmesį į didėjantį atvejų skaičių nuo rugsėjo pabaigos.

Trečiadienį surengtoje naujienų konferencijoje LaBaeris teigė, kad nėra jokių abejonių, kad Arizonoje šiuo metu kyla COVID-19 antplūdis.

„Šiuo metu Arizonoje sparčiai augame ir tikiuosi, kad galime neleisti jam pasiekti tokio lygio, koks buvo vasarą“, – sakė LaBaeris.

„Kalbant apie tai, ar grįšime ten, kur buvome anksčiau, norime padaryti viską, ką galime, kad to išvengtume“, – sakė gubernatoriaus Dougo Ducey vyriausiasis pareigūnas Danielis Ruizas.

Johnso Hopkinso universiteto apskaičiuotas Arizonos septynių dienų slenkamasis procentų teigiamų testų vidurkis yra didesnis nei valstijos skaičiavimas – 9,4% trečiadienį. Johnso Hopkinso prietaisų skydelis rodo, kad Arizonos pozityvumo procentas pasiekė santykinį plokščiakalnį ir dabar šiek tiek didėja.

5% pozityvumo rodiklis laikomas geru etalonu, kad ligos plitimas yra kontroliuojamas.

„Žinome, kad tokios vietos kaip Arizona patyrė problemų anksčiau vasarą, ir jūs nenorite, kad tai pasikartotų“, – sakė infekcinių ligų gydytojas ir Johnso Hopkinso sveikatos centro vyresnysis mokslininkas dr. Amesh A. Adalja. Saugumas.

"Manau, kad į bet kokį padidėjimą reikia žiūrėti rimtai. Virusas plinta labai efektyviai, o populiacija vis dar yra labai jautri, todėl tikrai negalima leisti, kad atvejų daugėtų nesiimant kokių nors veiksmų".

Baltųjų rūmų savaitinės koronaviruso ataskaitos Arizonos lyderiams taip pat atspindi blogėjančias tendencijas.

Spalio 4 d. ataskaitoje Arizona buvo įtraukta į „geltonąją zoną“ dėl naujų atvejų ir teigiama, kad tendencijos yra stabilios. Spalio 18 d. pranešime Arizona pablogėjo iki „oranžinės zonos“, nes daugėjo naujų atvejų. Taip pat padaugėjo testų ir hospitalizavimo atvejų. Remiantis naujausia ataskaita, Arizona praėjusią savaitę buvo 39-oji šalyje pagal naujų atvejų skaičių ir 29-a šalyje pagal testo pozityvumo rodiklį.

Contents

Zdieľať